Dnes, 1.12.2020, sa v Trenčíne po dvoch týždňoch opäť ukázala družina z Liptovského Mikuláša. Na programe bol zápas dohrávky 5. kola Tipos Extraligy. Naposledy hrali Liptáci v Trenčíne 22. novembra, kedy Dukla dokázala vyhrať 5:1. Liptovský Mikuláš túto sezónu ešte nevyhral, a tak chcel túto negatívnu sériu ukončiť dnes v Trenčíne. Trenčín za posledné dva týždne dokázal obohatiť svoje skóre o 8 bodov, to po víťazstve 5:1 práve proti Liptákom, výhrou 5:4pp nad Novými Zámkami a naposledy nedeľnou výhrou nad Nitrou 6:3.

1. tretina : Ihneď v prvej minúte strelil gól Trenčan CARL ACKERED, ktorý pohotovo využil prihrávku spoza bránky od Nicka Shorea. O pár minút sa podobná situácia odohrala aj za trenčiansku bránkou kedy prihral na modrú čiaru Nemcovi Štrauch. Ten vystrelil a RUDOLF HUNA tečoval puk do brány. V 18. minúte sa dokonca Liptovský Mikuláš dostal do vedenia, kedy strelil gól po peknej akcií MAROŠ SUROVÝ. Viac sa prvej tretine už neudialo.
  2. tretina : V druhej tretine sa gólové hody nekonali. Padol iba jeden gól a to do siete Liptovského Mikuláša. V 33. minúte potrestal nepozornosť Liptovskej obrany JANNE KETTUNEN. Trenčín tak počas druhej tretiny dokázal len vyrovnať.
  3. tretina : Napokon to však Trenčianskej Dukle vyšlo. V 45. minúte sa po útočnom tlaku presadil N. SHORE, 54. minúte BRANDON ALDERSON, a napokon v 60. minúte OLIVER OKULIAR.

Trenčín tak napokon aj v druhom zápase doma proti Liptovskému Mikulášu vyhral a to 5:2. A Liptákom sa napokon ani dnes nepodarilo svoju negatívnu sériu pretrhnúť.